Программа « Тепла оселя » –

не попадитесь на мошенников!

Не верьте объявлениям на подъездах домов и листовкам, которые в ам раздают на улицах города! Особенно тем, кто ходит по квартирам, предлагая выплату компенсации. Внимательно проч итайте эту статью по программе « Тепла оселя » !

Щодо кредитування за Державною програмою « Теплі кредити» у 2018 році

Доводимо до вашого відома що 14.03.2018 р. були внесені зміни на 2018 рік до Постанови про затвердження Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2020 роки від 1 березня 2010 р.

Згідно внесених змін на 2018 р. до Постанови були передбачені додаткові умови:

1. Стимулювання населення на придбання енергоефективних товарів відбувається лише для приватних будинків та ОСББ (Постановою вилучено відшкодування по кредитам наданим фізичним особам на придбання енергоефективних товарів для встановлення в багатоквартирних будинках).

2. Внесена можливість дострокового погашення кредиту до моменту отримання відшкодування з подальшою можливістю отримати відшкодування на поточний рахунок відкритий у Банку.

3. Для отримання відшкодування клієнтам необхідно обов'язково надавати документи про отримання енергоефективних товарів та акти виконаних робіт в яких вказана адреса за якою виконуються роботи ( з Постанови виключена можливість подання заяви щодо самостійного впровадження товарів).

Обов'язкові документи для подачі у банк для підтвердження цільового використання кредитних коштів:

• Документ(и). що підтверджують отримання Позичальником товару(ів) в оплату яких було надано кредит (видаткова(і) накладна(і) та/або акт(и)

приймання-передачі та/або товарний чек) – надаються Позичальником до Банку протягом 30 днів з моменту отримання кредиту;

• Документ(и), що підтверджують факт впровадження енергоефективного обладнання та/або матеріалів, а саме: Акт(и) виконаних робіт (наданих послуг – надаються Позичальником до Банку протягом 30 днів з моменту отримання кредиту).

4. Програма діє до 30 листопада 2018 р.

5. Відшкодування не надається, якщо у поточному бюджетному періоді клієнт отримує більше ніж 1 кредит на кожний із заходів, передбачений Постановою (котел, матеріали).